При несплаті за спожиту електроенергію споживачів можуть відключити від загальної мережі. Однак дане правило стосується не всіх, та поміж громадянами є виключення, передає Луцьк24.
Кому не будуть вимикати світло?
Кабінет Міністрів визначив, що взимку за несплату рахунків не будуть вимикати електроенергію вразливим категоріям населення. До вразливої категорії належать:
- сім’ї у яких перебуває понад троє прийомних дітей;
- ті, хто утримує дитячий будинок сімейного типу;
- жителі квартир, серед яких є особа, яка залежна від електричних медичних приладів, що потребують постійного електроживлення;
- багатодітні родини;
- особи, що мають інвалідність І або ІІ групи;
- люди, які доглядають за дітьми з інвалідністю або за особами, що отримали каліцтво у дитинстві.
Потрібно пам’ятати, що ці громадяни вважаються «вразливими», якщо у них не оформлена субсидія.
