Тепер у Боратинській громаді службу несуть три поліцейські офіцери.
Ця інформація була озвучена через офіційний профіль у Facebook головою ГУ Нацполіції у Волинській області, Юрієм Крошком.
Документ про взаємодію між Нацполіцією та Боратинською громадою було оформлено у 2019 році, а вже у 2020 році два поліцейські офіцери прийняли на себе службові обов’язки. Того самого року Нацполіція забезпечила їх двома службовими авто, купленими за державні кошти.
Сьогодні найвищий поліцейський посадовець Волині разом із головою Боратинської громади вручив ключі від службового автомобіля, який було придбано коштами місцевої влади, новому офіцеру цієї громади – Сергію Карпінському.
«Сергій Карпінський – це професіонал у своїй справі. Він разом з двома своїми товаришами по службі невтомно працює з громадою, завжди доступний і видимий для громадян, на якого вони можуть покластися та до якого вони можуть звернутися з будь-якими питаннями в будь-який час. Я вдячний громаді за їх розуміння значимості безпеки та за активну участь у цьому процесі», – наголосив Юрій Олександрович.
