У Луцьку помер дворічний хлопчик після того, як випив алкоголь, який знаходився поруч із дитячим харчуванням.
Про обставини трагедії повідомили в Офісі генерального прокурора, передає Луцьк24.
За даними слідства, дитина проживала в родині, що перебувала у складних життєвих обставинах. Правоохоронні органи встановили, що батько неналежним чином виконував обов’язки з догляду за сином. Наразі він постане перед судом за злісне невиконання батьківських обов’язків.
Стосовно матері дитини відкрито окреме кримінальне провадження. Відомо, що на момент трагедії жінка перебувала за межами України.
Крім того, до відповідальності планують притягнути керівника служби у справах дітей. За інформацією слідства, посадовець знав про загрозу життю та здоров’ю дітей, однак не вжив необхідних заходів для їхнього захисту.
Після смерті молодшого хлопчика його 11-річного брата вилучили з родини. Наразі дитина перебуває під опікою прийомних батьків.
