У Луцьку відкоригували розклад руху тролейбусів, однак частину мешканців про зміни вчасно не повідомили. Це питання підняли під час розширеної наради в міській раді.
Про ситуацію повідомили у Луцькій міській раді, передає Луцьк24.
За словами керівника відділу транспорту Віктора Главічки, нові графіки почали діяти ще у травні. Водночас на запитання щодо інформування пасажирів він зазначив, що офіційне повідомлення з’явилося лише 1 червня через медіа.
Окремо під час обговорення з’ясувалося, що в мобільному застосунку «Сітікард» відображення розкладу тролейбусів працює некоректно, через що частина користувачів отримує неправильну інформацію про рух транспорту.
