Починаючи з понеділка, 7 квітня, у зв’язку з різким похолоданням та відсутністю можливості відновити опалення, п’ять луцьких шкіл тимчасово навчатимуться онлайн щонайменше три дні.
Про це повідомив директор департаменту освіти Луцької міськради Віталій Бондар, передає Луцьк24.
Дистанційне навчання запроваджено у школах:
- № 1 (вул. Богдана Хмельницького, 4);
- № 2 (вул. Львівська, 28);
- № 13 (вул. Державності, 29);
- № 15 (вул. Привокзальна, 5-А);
- № 16 (вул. Корольова, 7).
У той же час більшість шкіл у сільських населених пунктах громади, а також деякі навчальні заклади в межах міста, оснащені автономною системою обігріву. Тому там освітній процес продовжиться у звичному — очному — форматі.
