В Україні все ще часто трапляються випадки порушення закону про мову у закладах освіти.
Про це повідомив Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремень у Facebook, передає Луцьк24.
За його словами, вчителі часто використовують недержавну мову під час спілкування з дітьми на виховних годинах і батьківських зборах. На святах з’являються російськомовні пісні, а також недержавну мову можна почути в учительському кабінеті.
Кремінь радить батькам, у першу чергу, звернутися до самого вчителя, та нагадати про закон. Якщо даний метод не приносить плодів, то потрібно з проблемою звертатись до завуча чи директора. Кінцевим методом є звертання на офіційному сайті захисту державної мови, або до органів місцевого самоврядування.
