3 січня у Любешівській громаді вимикатимуть світло споживачам.
Про це повідомили на сайті Любешівської територіальної громади, передає Луцьк24.
3 січня жителі двох сіл Любешівської громади залишаться без електропостачання через планові ремонтні роботи на електромережах.
Світло вимикатимуть:
- У селі Цир, на вулиці Травневій;
- У селі Хутомир.
Час відключення: з 10:00 до 16:00.
Енергетики просять вибачення за тимчасові незручності та радять заздалегідь спланувати свої справи.
