Кабінет Міністрів України розширив дію мотиваційної програми для військовослужбовців. Тепер одноразову виплату в розмірі 1 мільйона гривень зможуть отримати не лише контрактники ЗСУ, а й військові Національної гвардії та Держприкордонслужби.
Про це повідомив представник уряду у Верховній Раді Тарас Мельничук, передає Луцьк24.
Хто може претендувати на виплату?
Фінансову допомогу зможуть отримати військовослужбовці рядового, сержантського та старшинського складу інших силових структур, якщо вони:
- уклали контракт або були призвані після 24 лютого 2022 року та ще не досягли 25 років;
- відслужили у бойових умовах щонайменше шість місяців;
- брали участь у бойових діях на тимчасово окупованих територіях, у «сірій зоні» або навіть на території країни-агресора.
Які ще зміни запровадили?
- Тепер Генштаб ЗСУ, Нацгвардія та Держприкордонслужба визначатимуть перелік посад для контрактників віком 18-25 років.
- Спрощено медичний огляд, зокрема процедуру обстеження у психіатра.
Нагадаємо, що громадяни віком від 18 до 24 років, які підпишуть річний контракт з армією, матимуть право на 1 мільйон гривень за рік служби.
