20 березня близько 11:00 польські протестувальники розпочали блокування руху пасажирських автобусів через пункт пропуску «Медика – Шегині».
Про це повідомили на сайті Державної прикордонної служби, передає Луцьк24.
Організатори протесту планують пропускати по одному пасажирському автобусу у дві години. Дані правила будуть стосуватися на в’їзд та виїзд з країни. Термін блокади невідомий.
Прикордонники закликають українців враховувати нові обставини виїзду та в’їзду до України під час планування свого руху.
Зазначається, що протести розпочалися по всій території Польщі. Понад 70 тисяч аграріїв перекривають дороги у областях країни та висувають свої вимоги владі.
