23 лютого ввечері на автодорозі у селі Підгайці сталася ДТП, внаслідок якої була травмована жінка.
Про це повідомляють у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
Водій легкового автомобіля збив жінку на пішохідному переходу та одразу втік з місця ДТП. Перехожі викликали швидку допомогу, тому жінка була госпіталізована з травмами різної тяжкості.
За цим фактом слідчі Луцького районного управління поліції відомості внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 286 Кримінального кодексу України.
