У Рівненській області 50-річна пацієнтка стоматологічної клініки померла під час лікування зубів.
Про це повідомили у поліції Рівненської області, передає Луцьк24.
19 січня жінка прийшла лікувати зуби до клініки. Їй було введено медичні препарати, які занурюють людину у поверхневий сон. Після введення ліків у жінки пропало дихання. Лікарі одразу почали проводити реанімаційні заходи, однак пацієнтка померла.
Слідчі розпочали досудове розслідування за частиною 1 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним або фармацевтичним працівником).
