У Волинській області спостерігається сильний вітер. Біля Луцька через негоду впала зупинка громадського транспорту біля психіатричної лікарні.
Про це повідомили у місцевому телеграм-каналі, передає Луцьк24.
Подія сталася у селі Липини 7 лютого. Місцеві стверджують, що зупинку зносить вітром вже у другий раз. На щастя, у момент падіння споруди людей поблизу не було.
Лучан закликають бути обачними під час негоди, та не перебувати під небезпечними будівлями.
