Під час сесії в будівлі Керецьківської сільської ради Мукачівського району депутат кинув у своїх колег 3 гранати. Відомо про 26 постраждалих, передає Луцьк24.
Поліція кваліфікувала подію, як терористичний акт. Підривник наразі знаходиться в реанімації, де лікарі борються за його життя.
У сільській раді на момент вибуху знаходилося більше 20 людей. Медики повідомляють про 26 постраждалих, 6 з яких у важкому стані. У мережі шириться інформація, що одна людина загинула.
