У Берестечку на Волині виник скандал муж міською лікарнею та амбулаторією. Заклади фактично підпорядковуються різним громадам, тому змушують пацієнтів переходити до «потрібних» лікарів, передає Луцьк24.
Одна з місцевих мешканок розповіла, що їй зателефонувала медсестра, та повідомила, що у амбулаторії проходить перепис пацієнтів. Вона попередила, що на телефон жінки повинно прийти повідомлення з цифрами, які вона змушена їй назвати. Жінка продиктувала цифри з повідомлення, але виявилось, що з їхньою допомогою вона перейшла до сімейного лікаря лікарні без своєї згоди.
Інша місцева мешканка розповіла, що її змушували змінити сімейного лікаря, та зареєструватися у міській лікарні. Їй погрожували звільненням з місця роботи, тому вона вимушена була переписати декларацію, та перевела до лікарні всю свою сім’ю.
