У обласному центрі до лікарів звернулася жінка, яка обморозила ноги до такого стану, що врятувати їх не вдалося, передає Луцьк24.
Жінка зізналась, що вчасно не звернулася до лікарів через проблеми з алкоголем. Вдень вона морозила ноги на ринку, де торгувала задля заробітку, а ввечері не знімала мокре взуття і лягала спати.
Лучанка ходила в мокрих шкарпетках та чоботях цілий тиждень, а коли зняла взуття то зрозуміла, що з ногами у неї біда. Вона звернулася до лікаря, однак їй не змогли допомогти, бо пройшло багато часу. Жінці ампутували одну ногу, а на другій відрізали пальці.
