У Волинській області були виявлені жінки з росії та Азербайджану без документів на перебування в Україні.
Про це повідомили у Міграційній службі Волинської області, передає Луцьк24.
Працівники Міграційної служби Волині виявили на території області двох жінок-нелегалок. Іноземки були притягнуті до адміністративної відповідальності, так як не мають права знаходитися на території України.
Порушниці законодавства сплатити по 3 400 гривень штрафу, а також зобов’язані у вказані терміни покинути територію України. Вони не були депортовані, тому мають право самостійно виїхати за межі країни.
