Мешканців Володимира закликають відмовитися від закупівлі продуктів харчування на стихійних ринках.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці Муніципальної варти Володимира, передає Луцьк24.
З настанням весняного періоду на вулицях громади з’являються місця стихійної торгівлі продуктами. Частина мешканців обирає придбати продукти у таких місцях, не задумуючись над тим, скільки бруду потрапляє у них від машин та від ніг перехожих. Через це з’являється все більше повідомлень про гострі кишкові отруєння громадян.
Вулична торгівля в Україні є незаконною, так як наражає на небезпеку громадян. Варто пам’ятати, що незаконні дії існують доти, доки на них є попит.
