На Волині викрили групу прикордонників, яких підозрюють у сприянні незаконному виїзду чоловіків призовного віку за кордон.
Про це повідомили у прокуратурі України, передає Луцьк24.
П’ятьом військовослужбовцям Волинського прикордонного загону вже оголосили підозри у причетності до налагодженої схеми перетину державного кордону.
За інформацією слідства, через їхні дії понад 120 чоловіків змогли безперешкодно виїхати до Польщі. Установлено, що з жовтня 2023 року по січень 2024-го прикордонники умисно не перевіряли належним чином документи, що фактично відкривало шлях для порушень.
Прокурори подали клопотання до суду про обрання фігурантам запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Слідчі також з’ясовують, чи були в схемі інші учасники та чи отримували підозрювані неправомірну вигоду.
