На Волині правоохоронці викрили та припинили діяльність злочинної групи, яка займалася вербуванням жінок для незаконного вивезення за кордон.
Про це повідомили у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
За даними слідства, зловмисники підшуковували громадянок у складному матеріальному становищі та обіцяли їм можливість покращити фінансове становище. Насправді ж їх планували переправляти до країн Європейського Союзу для примусової експлуатації.
Як повідомили в обласній поліції, до організації схеми були причетні троє мешканців Одеської області. Вони шукали потенційних жертв через месенджери, пропонуючи роботу за кордоном і проводячи попередні “співбесіди”, під час яких схиляли жінок до надання інтимних послуг. Основну увагу приділяли людям із низьким рівнем доходів або складними життєвими обставинами.
Перший етап спецоперації відбувся ще у січні. Тоді правоохоронці затримали організаторку схеми та одного з її спільників. Їм оголосили підозру за статтею про торгівлю людьми. Розслідування тривало, і згодом поліцейські встановили місцеперебування третього учасника угруповання.
Чоловіка затримали у процесуальному порядку, повідомили про підозру та обрали запобіжний захід у вигляді тримання під вартою. У разі доведення провини йому може загрожувати покарання від п’яти до дванадцяти років позбавлення волі з можливою конфіскацією майна.
