У Волинському обласному центрі екстреної медичної допомоги повідомили, що 21 жовтня в центральну оперативну диспетчерську надійшов виклик про те, що помирає чоловік. Медикам вдалося повернути його до життя, передає Луцьк24.
Бригада допомоги одразу вирушили до місця виклику. Лікарі констатували у пацієнта «раптову смерть», однак все ж таки почали виконувати реанімаційні заходи. За декілька хвилин медикам вдалося відновити у чоловіка дихання та серцебиття.
Наразі чоловік знаходиться у лікарні, де отримує підтримуючу допомогу. Не повідомляється, що саме стало причиною «раптової смерті» у пацієнта.
