У Волинській обласній лікарні вперше провели операцію з пересадки печінки. Донорський орган пересадили жінці, яка хворіла на цироз печінки, передає Луцьк24.
У прес-службі Волинської обласної клінічної лікарні повідомили, що пацієнтка була у критичному стані, тому трансплантація врятувала її життя. Стан жінки стрімко погіршувався, та ситуація почала набувати критичної. Лікарі поставили її в листок очікування.
21 грудня у реанімації лікарні помер пацієнт від важкого інсульту, а його родичі дали згоду на пересадку органу. Наразі жінка почувається добре та проходить всі етапи реабілітації.
