У селі Борочиче Волинської області був скоєний акт вандалізму на місцевому кладовищі.
Про це повідомила у соціальних мережі воронтерка Валентина Маціюк, передає Луцьк24.
Невідомі розбили та перевернули пам’ятники на кладовище. Викрали лампадки, повалили хрести, а також розкидали квіти з могил. На місці злочину були знайдені сліди розпивання алкогольних напоїв. Усього було зіпсовано більше 10 могил.
Даною справою вже займається поліція. Мешканців, які бачили підозріле або знають, хто вчинив злочин, просять повідомити у відділок.
