У поліції Волинської області повідомили, що у Рожищенському ліцеї № 3 учень розпилив хімічну речовину під час занять, передає Луцьк24.
Одразу після випадку вчителі зателефонували батькам всіх дітей та попросили їх забрати додому, так як учні могли отруїтися. Багато дітей не могли самостійно вийти з закладу освіти через погане самопочуття. Деякі з них стверджують, що підліток розпилив у ліцеї перців балончик.
Правоохоронці встановили особу учня, який вчинив злочин у ліцеї. Батьків 15-річного хлопця буде притягнуто до відповідальності.
