68-річна волинянка викинула двох собак у недіючий колодязь, де залишила помирати.
Про це повідомляють на сайті поліції Волинської області, передає Луцьк24.
У селі Любитів Волинської області 68-річна мешканка вкинула двох собак у недіючий колодязь, закрила його дошками та залишила тварин помирати без їжі та води. Одного собаку перед цим вона душила, а іншого била каменем по голові. Волонтери знайшли тварин, витягнули їх з колодязя та надали розголосу даній ситуації.
11 січня відбувся суд над живодеркою та жінка отримаа покарання у вигляді п’яти років позбавлення волі. Відомо, що санкція статті передбачає значно суворіше покарання – від п’яти до восьми років тюрми.
