У Іваничах Волинської області випускниця Мишівського ліцею отруїлася горілкою.
Про це йдеться у постанові Іваничівського районного суду, передає Луцьк24.
Школярка розпивала горілку у туалеті музичної школи, у результаті чого потрапила до лікарні з отруєнням. Проти випускниці порушили адміністративне провадження за ч. 1 ст. 178 КУпАП (Розпивання алкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді).
Дівчина з’явилася у суді та визнала свою провину. Підліток розповіла, що вживає алкогольні напої через проблеми у стосунках з хлопцем. Батько дівчини розповів, що раніше його донька була зразковою дитиною, однак після початку особистих стосунків вже 5 разів потрапляла на лікування до психіатричної лікарні.
Суд визнав одинадцятикласницю винною та призначив їй покарання у виді попередження.
