Волинська обласна прокуратура направила до суду обвинувальний акт проти двох волинян, які були організаторами злочинної схеми, що передбачала переправлення осіб за кордон за допомогою фальсифікованих документів. Ці особи використовували підроблені свідоцтва про народження, стверджуючи, що їх діти були народжені в країнах Євросоюзу.
За словами обвинувачення, 27-річна жінка з Луцька та її 28-річний співучасник, який раніше був засуджений, створили ці документи, які були засвідчені консульськими установами Європейського Союзу. Вони продаючи ці документи своїм клієнтам, дозволяли їм перетнути державний кордон України як батькам трьох неповнолітніх дітей.
Вартість таких послуг становила до 3000 доларів США. Всього від такої нелегальної діяльності скористалися 142 особи.
Під час обшуків, що були санкціоновані судом, в обвинувачених були вилучені комп’ютерна техніка, підроблені печатки та мобільні телефони, які вони використовували в своїх нелегальних діях.
Наразі обвинувачені знаходяться під домашнім арештом. Судовий процес ще триває, і відповідальність за їхні дії буде визначена в судовому порядку.
