Ввечері 17 березня росіяни знову атакують Україну “Шахедами”.
Про це повідомляють у виданні “Волинь.Юа”, передає Луцьк24.
Під час повітряної тривоги у Волинській області пролунали вибухи.
За попередньою інформацією, ППО збивали “Шахеди” у регіоні. Офіційних коментарів з приводу вибухів поки що не було.
