У вироку Шацького районного суду йдеться про те, що волинянка, працюючи касиром у «Ощадбанку», зняла з рахунку інтернатів ця більше 31 тисяч гривень для своєї матері, передає Луцьк24.
У селищі Головне Волинської області обвинувачена за своїм бажанням самостійно зняла з рахунку дитини з інтернату 31 тисячу гривень. Мати жінки планувала зробити операцію для покращення зору, однак коштів на це не було, тому вона хотіла віддати їх матері, не кажучи про історію грошей. Через деякий час мати все ж таки відмовилась від операції.
Жінка весь час не виносила ані гривні з відділення банку, а тримала вкрадені гроші у ящику під столом. Коли її мати заявила, що не буде робити операцію, то працівниця банку повернула суму на рахунок дитини. Однак через деякий час почалось службове розслідування, так як виявилось, що директорка інтернату не робила ніяких дій з рахунком дитини. Наразі жінка була звільнена з роботи, а суд ухвалив їй покарання у вигляді одного року та шести місяців іспитового строку.
