У Волинській області працівника ТЦК викрили на співпраці зі спецслужбами ворога під час війни.
Про це повідомили у Спеціалізованій прокуратурі у сфері оборони Західного регіону, передає Луцьк24.
За даними слідства, 29-річного старшого солдата було завербовано у вересні 2024 року. Він передавав агентам РФ відомості про особовий склад і керівництво свого територіального центру комплектування, місце розташування військової частини, засоби протиповітряної оборони та інші важливі об’єкти на Волині.
Для зв’язку з представниками РФ він використовував месенджер, а за передану інформацію отримував винагороду в криптовалюті, яку потім переводив на особисті банківські рахунки. Під час обшуку в його житлі було знайдено технічні пристрої з доказами шпигунської діяльності.
На даний момент військовослужбовця взято під варту та усунуто з посади. Під процесуальним керівництвом Волинської спецпрокуратури у сфері оборони Західного регіону йому пред’явлено підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). За цей злочин передбачено до 15 років позбавлення волі або довічне ув’язнення з конфіскацією майна.
