Волинські правоохоронці виявили та припинили діяльність незаконного каналу розповсюдження психотропних речовин. Під час операції було затримано організатора цього злочинного бізнесу.
Оперативники ГУНП на Волині протягом кількох місяців документували діяльність 49-річного мешканця Луцька, який родом із Харкова. Чоловік був раніше засуджений за торгівлю наркотиками, але це не зупинило його від продовження незаконних дій.
За даними слідства, лучанин організував виробництво та збут психотропних речовин на території Луцька та Волинської області. Під час обшуків в місці проживання зловмисника було виявлено близько 300 г амфетаміну, зіп-пакети для фасування наркотиків, предмети, використовувані для виробництва наркотичних речовин, та каністри з невідомими рідинами. Вартість конфіскованого товару за оцінками чорного ринку перевищує 200 тисяч гривень.
Правоохоронці мають підстави вважати, є вірогідність того, що затриманий зловмисник керував нарколабораторією. Для підтвердження цього факту проводяться ряд необхідних експертиз.
За незаконне виробництво, зберігання, транспортування та збут наркотичних засобів або їх аналогів у великих обсягах зловмисник може отримати від дев’яти до дванадцяти років позбавлення волі з конфіскацією майна, відповідно до ст. 307 Кримінального кодексу України.
Наразі вирішується питання про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою. Розслідування триває.
