Четверо мешканців Волинської області були засуджені за катування співвласника одного з розважальних закладів міста Ківерці.
Про це йдеться у вироку Рожищенського районного суду від 2 квітня 2024 року, передає Луцьк24.
4 жовтня 2021 року четверо чоловіків перебували у розважальному закладі, співвласником якого є потерпілий. В той вечір вони проникли до його кабінету та вкрали звідти ноутбук та 19 тисяч гривень. Бізнесмен одразу повідомив у поліцію, так як швидко дізнався, хто саме його обікрав.
У ніч на 24 листопада молодики прийшли додому до потерпілого, так як збиралися його налякати і покарати за написання заяви. Чоловіки били потерпілого руками та ногами, стріляли біля вух, прикладали ніж до шиї, а також постійно погрожували вбивством.
Чоловіки занурювали голову бізнесмена у ємність з водою доти, доки він не втрачав свідомість. Також його відвезли на місцеве кладовище та змусили викопати собі яму, після чого положили його в могилу та закопали на декілька хвилин.
Потерпілий був доставлений у лікарню наступного ранку у реанімаційне відділення. У нього діагностували перелом 8 і 9 ребер, масивні синці з забоями м’яких тканин, закритий перелом верхньої щелепи та багато інших тілесних ушкоджень.
На суді четверо чоловіків визнали свою провину. Двом обвинуваченим призначили 8 і 9 років позбавлення волі, двом іншим – по три роки іспитового терміну.
