У 2024 році у Волинській області планують збудувати багато теплиць для внутрішнього ринку.
Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олександр Троханенко, передає Луцьк24.
Тепличні господарства дозволяють збирати до десяти урожаїв за рік з однієї культури. У Волинській області планують збудувати багато приміщень, щоб «збудити» фермерство та почати працювати на внутрішній ринок.
На сьогоднішній день в Україні спостерігається зниження цін на мінеральні добрива, тому аграрії зможуть вирощувати врожай у рази дешевше. Внутрішній ринок України потрібно «годувати», тому землі Волині можуть буди засаджені власними культурами.
