На Ратнівщині Волинської області 17-річний мотоцикліст у стані алкогольного сп’яніння збив двох школярок.
Про це повідомили у секторі комунікації поліції Волинської області, передає Луцьк24.
Аварія сталася у ніч на 20 липня у селі Велимче на вулиці Центральній. 17-річний мешканець громади не впорався з керуванням мотоцикла Spark та наїхав на двох школярок 15 та 13 років.
Внаслідок аварії діти отримали тілесні ушкодження та були госпіталізовані до лікарні. Результати освідування водія показали 0,6 проміле алкоголю в крові.
Слідчі розпочали за цим фактом кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286-1 Кримінального кодексу України. Розслідування триває.
