12 жовтня ввечері до рятувальників звернувся підліток та повідомив, що п’яний чоловік впав у водойму.
Про це повідомили у пресслужбі Камінь-Каширського районного відділу поліції, передає Луцьк24.
12 жовтня 2024 року близько 21:00 до Камінь-Каширського районного відділу поліції надійшло повідомлення від місцевого підлітка про те, що в річку Цир у місті Камінь-Каширський впав чоловік, який перебував у стані алкогольного сп’яніння і не міг самостійно вибратися. На місце оперативно прибули поліцейські, які витягли потерпілого з води. Ним виявився 51-річний місцевий житель.
До прибуття медиків правоохоронці надали чоловікові домедичну допомогу. Наразі його життю нічого не загрожує.
