У Волинській області п’яна водійка мотоцикла з’їхала у кювет.
Про це йдеться у постанові Ратнівського районного суду, передає Луцьк24.
Аварія трапилася 5 серпня 2024 року в селі Тур Волинської області. Водійка не впоралася з керуванням мотоциклом та злетіла з дороги. Правоохоронці встановили, що жінка перебувала у стані алкогольного сп’яніння.
Внаслідок аварії мотоцикл отримав пошкодження, тоді як водійка не потребувала медичної допомоги. Мотоциклістку судили за вчинення правопорушень, передбачених ст. 124, ч. 1 ст. 130 КУпАП, тобто за порушення ПДР та керування у нетверезому стані. Її в підсумку оштрафували на 17 тисяч гривень та стягнули 605 гривень судового збору.
