Володимир-Волинський суд ухвалив постанову про накладання штрафу на пенсіонерку у розмірі 8500 гривень. Волинянка обміняла 20 злотих на 174 гривні, передає Луцьк24.
У матеріалах справи повідомляється, що 27 вересня жінка у Володимирі обміняла польські злоті незаконно. Правоохоронці виявили факт порушення закону «Про валюту і валютні операції».
На суді пенсіонерка визнала свою провину та підтвердила факт обміну валют у невстановленому законом місці. Суд оштрафував волинянку на 8500 гривень та конфіскував 20 польських злотих.
