Поблизу села Погіньки Волинської області мікроавтобус з пасажирами з’їхав у кювет.
Про це повідомили у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
Вранці 2 лютого водій рейсового автобусу «Мерседес» не впорався з керуванням і автомобіль злетів у кювет. У мікроавтобусі на момент аварії перебувало 8 пасажирів, одна людина була госпіталізована з травмами середньої тяжкості.
Правоохоронці встановили, що водій на момент аварії був тверезий. . Вирішується питання про внесення відомостей до ЄРДР.
