У селах Скригове і Борочиче Волинської області двоє чоловіків покінчили з життям.
Про це повідомили у поліції Волинської області, передає Луцьк24.
У селі Скригове односелець знайшов чоловіка з петлею на шиї. Сусід знайшов його у господарському приміщенні, так як не застав знайомого у хаті. Повідомляється, що померлий страждав психічним розладом.
Через деякий час у селі Борочиче 68-річний чоловік наклав на себе руки у той же спосіб. Причини самогубства чоловіків наразі невідома.
