У Ковельському районі Волинської області чоловік облив кип’ятком дружину. Жінка була госпіталізована.
Про це повідомили у виданні «Волинські новини», передає Луцьк24.
11 березня у селі Залізниця чоловік умисно вилив на жінку кип’яток. 35-річна жінка була госпіталізована з опіками І та ІІ ступеню.
Медики діагностували у потерпілої опіки шиї та лівої руки. Про подію було повідомлено у поліцію. Деталі не розголошуються.
