Ввечері 23 лютого неподалік селища Шацьк сталася аварія.
Про це повідомили у виданні «Волинські новини», передає Луцьк24.
За словами очевидців, водій автомобіля втратив контроль над керуванням, що призвело до з’їзду в кювет.
Унаслідок аварії постраждали як водій, так і пасажир. На місці події працювали правоохоронці та медики.
Потерпілими виявилися чоловіки 32 та 43 років, яких госпіталізували з діагнозами: струс головного мозку, численні забої та перелом стегна.
