Голова Волинської ОВА Юрій Погуляйко разом з керівником прикордонного загону Сергієм Лозінським відвідали кордон з Білоруссю, передає Луцьк24.
Стало відомо, що постійно триває укріплення кордону з білорусами, так як до кінця війни загроза вторгнення не зникає, тому прикордонники готові до будь-яких подій. В подальшому планується нарощування інженерних загороджень на північному рубежі Волинської області.
Сьогодні ліній розмежування між країнами усіяна оборонними спорудами та вибуховими загородженнями. Однак військові не зупиняються, і кожного місяця споруди «розростаються», збільшуючи безпеку населення Волині.
