Деякі населені пункти Боратинської громади залишаться без світла на наступному тижні.
Про це повідомили на сайті Боратинської громади, передає Луцьк24.
У Боратинській громаді відбудуться тимчасові відключення електроенергії в лютому 2025 року. Світло вимикатимуть у різних населених пунктах згідно з таким графіком:
11 лютого з 10:00 до 16:00:
- Рованці (вул. Весняна, Світанкова, Івана Франка, Княгині Ольги, Природна, Івана Купала, Українська, Малинова, Прибережна);
- Баїв (вул. Садова, Перемоги, Світанкова).
12 лютого з 10:00 до 16:00:
- Рованці (вул. Прилуцька);
- Баїв (вул. Квітнева, Перемоги);
- Коршів (вул. Церковна, Садова, Лесі Українки, Одерадівська).
13 лютого з 10:00 до 16:00:
- Баїв (вул. Кленова, Зарічна, Набережна).
14 лютого з 09:00 до 15:00:
- Рованці (вул. Вишнева, Лесі Українки, Кленова, Лугова, Паркова, Степова);
- Коршів (вул. Садова, Лесі Українки, Молодіжна).
17 лютого з 10:00 до 16:00:
- Коршів (вул. Садова).
Жителям громади рекомендується заздалегідь спланувати свої справи та підготуватися до тимчасових незручностей.
