24 вересня у громадах Волинської області повідомили про нові втрати серед українських військовослужбовців. У боях проти російських окупантів загинули троє захисників: Владислав Мартинюк, В’ячеслав Лошак та Михайло Савчук.
Владислав Мартинюк
Житель Волині Владислав Мартинюк став на захист України ще на початку повномасштабного вторгнення. Він служив оператором безпілотних літальних апаратів у взводі розвідки штурмового батальйону.
Як поінформували у Люблинецькій громаді, старший солдат загинув 13 вересня 2025 року в районі населеного пункту Новий Мир Ізюмського району Харківщини. У нього залишилися батьки та двоє братів.
Михайло Савчук
Військовослужбовець із села Берестяне Михайло Савчук понад рік вважався зниклим безвісти. Як зазначає Берестянський інформаційний портал, захиснику було 56 років. Він загинув 22 липня 2024 року під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Невельське Покровського району Донецької області.
В’ячеслав Лошак
Колківська громада повідомила про загибель 48-річного військовослужбовця з села Велика Осниця В’ячеслава Лошака, якого також раніше вважали зниклим безвісти.
За наявною інформацією, він загинув 10 червня 2024 року, виконуючи бойову місію в районі Донецької області. Дату й місце прощання з героєм оголосять пізніше.
