Мешканці сіл у Волинській області вирощують овочі та тримають корів, щоб мати дохід. Однак зниження цін змушує їх виживати, а не жити, передає Луцьк24.
Волиняни у 2023 році посадили набагато менше картоплі, ніж у минулі роки, тому що збут пропадає, та за їхній врожай не пропонують достойну ціну. Багато мешканців прийняли рішення продати своїх корів, так як їм приходиться збувати молоко за 7 гривень за літр. Зараз у селян готові забирати картоплю лише за 4-5 гривень за кілограм, що не дозволить їм заробити собі на життя.
Мешканці Волині розповіли, що раніше садили гектари картоплі і навіть орендували землю для цього. До них приїжджали мешканці зі східних областей, щоб купити овочі, на що витрачали багато грошей. Зараз села йдуть в мінус, так як вирощування овочів обходиться українцям дорожче, ніж продаж врожаю.
