Мер Луцька після обстрілу міста росіянами пішов на пробіжку, попри смерті місцевих мешканців. Це обурило лучан, через що відбувся скандал, передає Луцьк24.
Ігор Поліщук відреагував на критику лучан в соціальних мережах, та пояснив, що вже через 20 хвилин після обстрілу він був на місці прильоту, та перебував там разом з представниками поліції та ДСНС. Через деякий час він пішов у Центральний парк бігати, так як в його присутності не було необхідності.
Мер Луцька запевнив, що коли він перебував на пробіжці, ще не було інформації з приводу постраждалих та загиблих.
