Луцьку фірму «Фудлайф Плюс» підозрюють у контрабанді м’яса. Компанію викрили на заниженні вартості імпортованого м’яса та подальшому ухиленні від сплати ПДВ, передає Луцьк24.
Голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев розповів, що зараз тримає аналітична робота митниці та податкової з виявлення заниження вартості імпортованого товару. Минулого тижня фахівці викрили схему з ввезення на митну територію ТОВ «Ф» м’яса і м’ясної продукції за заниженими цінами, а саме:
- свинячі реберця – у 5,4 раза;
- лопатки – у 4,7 разів;
- печінки – у 3 рази.
Нардеп додав, що з метою «оптимізації» сплати платежів до бюджету ТОВ «Ф» здійснює фіктивне придбання сала та свинячого м’яса, а також транспортних послуг. За його словами, «Держпродспоживслужба», зафіксувала факт підробки «Фудлайфом» ветеринарних сертифікатів, відправила міжнародні запити в компетентні органи країн ЄС та вже отримала деякі відповіді. У Франції вже тривають розбірки, так як може постраждати репутація одних з кращих європейських виробників м’яса.
