У Луцьку встановили модульний будинок для людей, які не мають власного житла. Для міста дане будівництво обійшлося в мільйон гривень, передає Луцьк24.
Будинок для безхатьків був встановлений на задньому дворі територіального центру соціального обслуговування. У приміщенні облаштували дві кімнати – для чоловіків та жінок. Всього на ночівлю можуть поміститися 14 людей. В приміщенні є умивальники, однак немає ванни. В зимовий час будинок буде обігріватися.
Безхатьки, які поселяться у даний будинок, будуть харчуватися безкоштовно у їдальні, де зможуть годувати близько 150 людей. У нічний час люди без житла зможуть харчуватися сухпайками. Особи без будинку можуть також розраховувати на одяг та взуття у зимовий час.
