У Луцькій міській ради повідомили, що місто планує взяти в борг 6,3 мільйонів гривень, щоб придбати 30 нових тролейбусів, передає Луцьк24.
Під час засідання бюджетної комісії Луцької міської ради було запропоновано здійснити запозичення коштів у 2023 році для придбання 30 одиниць нових тролейбусів. Місцеве запозичення здійснюється шляхом залучення кредитних коштів відповідно до Фінансової угоди «Міський громадський транспорт України ІІ» між Україною та Європейським інвестиційним банком.
Розмір майбутнього боргу Луцька становить 6,3 мільйони гривень. Строк позики становить до 22 років для кожного траншу, включаючи пільговий період до 5 років.
