У прес-службі луцьких муніципалів повідомили, що був покараний чоловік, який попри заборону палив суху траву. Його «здали» небайдужі лучани, передає Луцьк24.
На гарячу лінію «Група швидкого реагування» департаменту муніципальної варти Луцької міської ради надходять скарги від мешканців щодо порушення. Нещодавно завдяки побідному дзвінку було виявлено палія сухої трави, який проігнорував заборону.
На громадянина було оперативно складено адміністративне правопорушення інспектором департаменту. Його очікує покарання у вигляді штрафу розміром від 340 до 1700 гривень.
