У Луцьку виникли проблеми з поповненням проїзних квитків CityCard. Виявилося, що хакери провели атаку на сервери платіжної системи, передає Луцьк24.
Лучани не можуть поповнити е-квитки через сайт, мобільний додаток та термінали самообслуговування.
Наразі мешканців просять оплачувати проїзд іншими шляхами. Спеціалісти намагаються вирішити проблему якнайшвидше.
